Canlı izlenen reklam ajansı: Some Agency

Kısa sürede “reklam dünyasında ben de varım” diyen yaratıcı reklam ajansı Some Agency, mayıs ayında yayına giren web sitesi ile dikkatleri üstüne çekti.

12.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Kısa sürede “reklam dünyasında ben de varım” diyen yaratıcı reklam ajansı Some Agency, mayıs ayında yayına giren web sitesi ile dikkatleri üstüne çekti. Ziyaretçilerine birinci elden bilgi veren, ekibin etkileşimini yansıtan ve eğlenceli bir senaryo üzerine inşa edilen site, ajansın internet üzerinden “canlı” izlendiği algısını yaratıyor. Some Social Digital tarafından yaratılan someagency.net, sektöre farklı bir soluk kazandırmak için ilk adımları atmış görünüyor.

Yaratıcı bir ajansın olmazsa olmazı ilham perisini de sitede görme imkanı veren Some Agency, sitenin senaryosu doğrultusunda tanıtım fragmanı da hazırladı. İşin eğlenceli ve dinamik ruhu, mizahi yapısı en net haliyle site ziyaretçilerine sunuluyor. Facebook, Twitter ve Blogspot bağlantılarından da takip edilebilen Some Agency, sosyal medyada kendinden söz ettireceğe benziyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.