Canbebe reklam filmi başarı belgesi ile ödüllendirildi

Dünya çapında 48 ülkede üyesi bulunan TAAN Transworld Reklam Ajansları Ağı'nın düzenlediği geleneksel Titan Ödülleri kapsamında...

05.06.2009 - 15:12 | MediaCat

Dünya çapında 48 ülkede üyesi bulunan TAAN Transworld Reklam Ajansları Ağı’nın düzenlediği geleneksel Titan Ödülleri kapsamında “Dayanıksız Tüketim Malları” kategorisinde Canbebe’nin “Canbebe Popona Göre” sloganlı reklam filmi başarı belgesi ile ödüllendirildi.

2000 yılında Avrupa’nın önde gelen hijyenik ürünler üreticisi Ontex International Group’a katılan ve ismi artık Canbebe by Ontex olan Canbebe, “Canbebe popona göre” sloganlı reklam filmiyle büyük bir başarıya imza attı.

Canbebe’nin değişen kurum kimliğini yansıtan reklam filmi, dünya çapında 48 ülkeden üyesi olan TAAN Transworld Reklam Ajansları Ağı’nın düzenlediği geleneksel Titan Ödülleri kapsamında “Dayanıksız Tüketim Malları” kategorisinde başarı belgesiyle ödüllendirildi. Geçtiğimiz mayıs ayından beri yayında olan reklam filmi, Avrupa’nın pek çok ülkesinde büyük bir pazar gücüne sahip olan Ontex’in, bebekler ile Türkiye’ye doğru gelişini esprili bir dille anlatıyor.

2D ve 3D animasyonlarla desteklenen reklam ve akapella olarak sadece vokal seslerden oluşturulan jingle, tüm bebekleri altları kuru bir şekilde özgürce eğlenmeye davet ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.