Can çekişen motivasyona hayat öpücüğü

Avustralya'dan duygusal bir kampanya.

17.10.2019 - 11:12 | Arzu Nilay Kocasu

Birleşik Krallık menşeli fitness merkezi Fitness First’ün Avustralya ayağı Fitness First Avustralya, sporun sıkıcı bir rutine dönüşmesini engellemek için sahip olunması gereken en önemli unsur olan motivasyonu odağına alan bir reklam kampanyası hazırladı.

Sıradan insanların spor yapma motivasyonlarını nasıl yitirdiklerini anlatan gündelik senaryolardan oluşan reklam filmi, daha sürdürülebilir bir egzersiz alışkanlığı için hedef kitlesinin motivasyonunu canlı tutmayı vadediyor.

Bu hafta itibarıyla dijital mecraların yanı sıra açıkhavada da yayına giren reklam kampanyası VCCP Sydney imzası taşıyor.

“Yaptığımız araştırmalar, ne kadar iradeli olduğumuzu düşünürsek düşünelim hayatımızda iyi yönde değişiklikler yapacak motivasyona ulaşabilmemiz için birtakım ihtiyaçları gidermemiz gerektiğini gösteriyor. Bu ihtiyaçların en büyüğüyse çeşitlilik” diyor Fitness First Pazarlama Müdürü Matt Fletcher:

“Birisini egzersiz hedefine ulaşması için motive etmeye devam ederken çeşitliliğin faydasını ilk elden görebiliriz. Fitness salonlarımızın tasarımından sunduğumuz derslere ve egzersiz deneyimlerine kadar, Fitness First’ün felsefesinin temelini de bu oluşturuyor. Fitness sektörünün lideri olarak daha fazla Avustralyalıyı uzun vadeli sağlık yolculuğuna çıkarmaya kararlıyız. Size uyan seçeneklere sahip olmak, sağlıklı ve sürdürülebilir alışkanlıklar edinmenin en önemli unsurlarından biri.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Fitness First
  • Reklam Ajansı: VCCP Sydney
Kaynak: Bandt.com.au

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.