Büyümix’ten yeni bir marka karakteri

Sütaş ambalajını ve içeriğini yenilediği Büyümix için iki yeni TV reklamı çekti. Büyümix’in yeni marka karakterinin de yer aldığı filmler ile hem annelere hem de çocuklara yönelik.

20.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Sütaş ambalajını ve içeriğini yenilediği Büyümix için iki yeni TV reklamı çekti. Büyümix’in yeni marka karakterinin de yer aldığı filmler ile hem annelere hem de çocuklara yönelik.

Yeni ambalaj tasarımlarında iki boyutlu çizim olarak yer alan Büyümix karakteri, reklam filmi için 3-D animasyon ile canlandırdı. Karakterin tasarımı ve çizimi, uzun yıllar Walt Disney Londra stüdyosunun başında kreatif direktör olarak görev alan Ayse Ülkütay tarafından gerçekleştirildi.

Sütaş’ın yeni ambalaj tasarımıyla sunduğu Büyümix için hazırlanan iki yeni televizyon reklamı, anne ve çocuklara ayrı ayrı ulaşıyor. Annelere yönelik reklam filminde Büyümix’in içeriği konusunda bilgi verilirken çocuklar için hazırlanan reklam filminde ise çocukların bir oyun parkında yaşadığı bir yolculuk konu ediliyor. Çocuklar maceralarında büyüten bir hazineye ulaşarak, büyümüş bir şekilde gerçek dünyaya geri dönüyorlar. Her iki film de “Bir an önce büyümek isteyenlere; Sütaş’tan Büyümix” sloganını taşıyor.

Prodüksiyonunu Ülkütay Prodüksiyon İstanbul’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet İkbal’in olduğu Sütaş Büyümix filmlerinin çekimleri iki gün sürdü. Selçuk Sami Cingi’nin müzik düzenlemesiyle gerçekleştirilen filmin post prodüksiyon çalışmaları ise bir ayda tamamlandı.

Büyümix reklam künyesi

Reklam veren: Sütaş
Reklamın Başlığı: Büyümix “Anne ile Oyun” & “Büyümix Büyüten Hazine” Filmi
Reklamveren Temsilcisi: Tülay Dalkılıç, Hülya Ülger, Hande Erguner
Reklam Ajansı: Ülkütay & Ülkütay (Ülkütay Design Group / London)
Yaratıcı Grup: Yaratıcı Yönetmen; Nejat Ülkütay
Yaratıcı Ekip Koordinatörü; Tülin Ülkütay
Yapım Şirketi: Ülkütay Productions / Istanbul
Prodüksiyon Koordinatoru : Uğur Yurdakul
Yönetmen : Mehmet İkbal
Animasyon Teknik Direktor: Ajlan Altuğ
Medya Ajansı: Zenith Medya
Kullanılan Mecralar: TV, internet.
Müzik: Selçuk Sami Cingi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.