Büyük karakterler küçük oynamaz

İngiliz TV kanalı ITV, favori dizi karakterlerinizi neden sevdiğinizi açıklıyor.

18.01.2019 - 15:00 | Arzu Nilay Kocasu

Büyük karakterler küçük oynamaz

“Favori karakterlerimiz bize sevdiğimiz ve nefret ettiğimiz insanları hatta bazen kendimizi anımsatır; ekranın ötesine geçerek, televizyonun gücünün büyüklüğünü bizlere gösterirler” diyor Londra menşeli reklam ajansı Uncommon’ın kurucu ortağı Nils Leonard, İngiltere’nin özel kanalı ITV’nin her geçen gün daha da kızışan bir rekabet içerisinde olduğu Netflix ve Amazon gibi platformlarla sürdürdüğü yarışta hız alabilmesi amacıyla marka için hazırladıkları reklam kampanyasının ardındaki fikri açıklarken.

Yönetmenliğini The Theory of Everything, Man on Wire ve The Night Of gibi yapımlarda imzası bulunan James Marsh’ın üstlendiği reklam filmlerinde; 2011 yılından bu yana devam eden Vera dizisinin baş kahramanı Vera Stanhope (Brenda Blethyn) ile altıncı sezonu 2019’da seyircilerle buluşmaya hazırlanan Endeavour’un kahramanlarından Fred Thursday (Roger Allam) izleyicilerin kendilerine besledikleri büyük sevginin ardındaki gizemi kişiliklerine dair monologlarla çözüyorlar.

KÜNYE

  • Reklamveren: ITV
  • Reklam Ajansı: Uncommon Creative Studio
  • Yapımevi: Pulse Films
  • Yönetmen: James Marsh
Kaynak: More About Advertising

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.