Business Channel yayına başladı

Son iki haftadır test yayını yapan Business Channel, bugün kablolu TV'de yayına başladı. Kanalın açılışı, Kağıthane Gültepe'de bulunan merkezinde verilen bir kokteylle kutlandı.

06.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Son iki haftadır test yayını yapan Business Channel, bugün kablolu TV’de yayına başladı. Kanalın açılışı, Kağıthane Gültepe’de bulunan merkezinde verilen bir kokteylle kutlandı.

Kokteyle çalışanların yanısıra çok sayıda davetli katıldı. Türksat 2A uydusundan yayın yapacak olan Business Chanel, ekonomi ve iş dünyasına ilişkin gelişmeleri yansıtacak.
Forum Diplomatik gazetesinin de sahibi olan Gökhan Cirnaz’in kurdugu kanal, iki ayrı bölümden oluşuyor. Gündüzleri 07:00- 20:00 arası, ekonomi, finans ve haber ağırlıklı canlı yayın, akşam ise saat 20:00’den sabaha kadar sürecek olan dizi, film ve konser yayını. Her akşam bir filmin yer alacağı yayın akışında, filmler ve diziler altyazılı olarak gösterilecek. Yedi yıldır NBC’de yayınlanan WEST WING dizisi, hafta içi her akşam saat 20:00’de Business Channel’da gösterilecek.

Kanalın yayına başlamasında önemli bir katkısı bulunan Atilla Yeşilada, açılış nedeniyle verilen kokteylde, reyting kaygısı olmadan, ekonomideki gelişmeleri anında yansıtan bir kanal olmak istediklerini söyleyerek, “Türkiye’de çok sayıda dizi kanalı var. Biz bu kaygının dışında, insanların ekonomi ve iş dünyasına ilişkin gelişmeleri dikkate alarak yayına başladık” dedi. (CHA)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.