Burn’ün İstanbul’u ateşleyen yeni reklamı

İlki geçen sene yapılan Burn to Dance projesinin ikinci yılı, DRAFTFCB İstanbul tarafından yaratılan yeni reklam filmiyle başladı.

24.06.2011 - 00:00 | MediaCat

İlki geçen sene yapılan Burn to Dance projesinin ikinci yılı, DRAFTFCB İstanbul tarafından yaratılan yeni reklam filmiyle başladı.

Reklam filminde İstanbul’da Galata’da elektrik kesintisi sonucu tüm sokak karanlıkta kalıyor. Sonrasında bir genç Burn alıp içiyor ve dans etmeye başlıyor. Dans ederken yaydığı enerji ile tüm sokak ışıkları yanmaya baslıyor, etraftaki insanlar da o enerjiden etkilenerek coşuyor, dans etmeye başlıyor. Burn enerjisi tüm şehire yayılıyor.

Interfilm İstanbul ve Amerikalı ünlü yönetmen Eric Heimbold’un DRAFTFCB İstanbul’la beraber, haftalar süren çalışmalarının ardından ortaya çıkan reklam filminin başrolünde ünlü Amerikalı dansçı ve oyuncu; Marty Dew yer alıyor.

Çekimleri 2 gün süren fimde 200’den fazla figüran ve 30 profesyonel dansçı rol alıyor. Reklam filminin müziği ise Pitbull’un “Give me everything tonight” şarkısı.

Reklamveren: Coca-Cola
Marka: Burn
Reklamveren yetkilileri: Didem Erbatur Lehto, Arzu Songur, Sonat Antepli
Reklam Ajansı: DRAFTFCB
Kreatif Direktör: Elif Önay
Yaratıcı Ekip: Can Şeren, Nilüfer Duru
Müşteri İlişkileri Direktörü: Ceren Çubukçu
Marka Ekibi: Ayça Çınar, Sena Meten
Yapım Şirketi: Interfilm
Yönetmen: Eric Heimbold

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.