Burger King’den köpekleri sevindirecek hamle

Marka, göz hakkı isteyen köpeklerin gönlünü Doggper ile kazanma peşinde.

11.09.2018 - 15:50 | Sencer Uçar

Yemek siparişinizi teslim aldınız, kapıyı kapattınız. Elinizdeki paketin sıcaklığı, sabrınızı zorluyor. Masaya geçip paketleri keyifle açarken, bir yandan da odayı saran o leziz kokuyu içinize çekiyorsunuz. Tam da o koca burger’den ilk ısırığınızı alacakken, onunla göz göze geliyorsunuz. Dört patisi ve masum duruşuyla köpeğiniz, sanki gözleriyle “Bana vermeyecek misin?” diyor size. Birkaç saniyeliğine dünya duruyor, ikilemler birbirini kovalamaya başlıyor; o boncuk gözler ise son lokma mideye ininceye kadar aynı cümleyi kurmaya devam ediyor.

Yaptığı araştırmada köpek sahiplerinin yüzde 65’inin benzer ikilemlerle karşılaştığını ve en az yarısının da evlerine gelen yemekleri köpekleriyle paylaştığını öğrenen Burger King, hem köpek sahiplerinin içini rahatlatmak hem de minik dostları daha fazla üzmemek adına İspanyolları yeni bir ürünle, Doggper’la tanıştırıyor.

Markanın köpekler için sunduğu Whopper’ı Doggper, kemik şeklinde bir köpek ödülü ve Eylül ayı boyunca uygulama ve internet sitesi aracılığıyla verilen siparişlere eklenebiliyor.

İlk etapta İspanya’da başlayan kampanyanın ilerleyen günlerde başka ülkelerde de uygulanması bekleniyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Burger King
  • Reklam Ajansı: La Despensa
Kaynak: Lbbonline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.