Burger King® 2006 ‘Marka Lideri’

Burger King®’in Türkiye’deki master franchise olan TAB Gıda, Burger King® sistemi içinde 2006 yılı “Marka Liderliği” ödülüne layık görüldü.

31.07.2007 - 14:20 | MediaCat

Burger King®’in Türkiye’deki master franchise olan TAB Gıda, Burger King® sistemi içinde 2006 yılı “Marka Liderliği” ödülüne layık görüldü.

Burger King® Türkiye, Amerika’nın 50 eyaleti ve dünyanın 65 ülke ve bölgesi arasında en yüksek skorlardan birini alarak gerek operasyonel başarı, gerek ise restoran açma hızı ve sayısı ile Avrupa’nın en başarılı ülkesi seçildi. Burger King® Türkiye aynı zamanda 2006 yılında dünyada en fazla restoran açan ülke olarak da adından söz ettirdi.

“Marka Liderliği” ödülü, 1 Mayıs Salı günü gerçekleşen törende EMEA (Avrupa – Orta Doğu – Asya Ülkeleri) Başkanı Peter Robinson tarafından Burger King® Türkiye franchise TAB Gıda adına Pazarlama Direktörü Ümit Zuvin ve Operasyon Direktörü Murteza Altuğ’a verildi.

TAB Gıda’nın; “Marka Liderliği” ödülünün yanı sıra Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgesinde “En Hızlı Büyüyen Ülke”, franchise marketler içerisinde dünyada “En Hızlı Gelişim”, gizli müşteri ziyaretleri alanında “Serviste Mükemmellik”, Beyoğlu Belediyesi ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından hijyen konusunda “Beyaz Zambak” ve “Beyaz Bayrak” ödülleri bulunuyor. KALDER tarafından gerçekleştirilen 2006 Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi Araştırması’nda ise Sektör Birinciliği’ne sahip.

(soldan sağa) EMEA Başkanı Peter Robinson, TAB Gıda Pazarlama Direktörü Ümit Zuvin, TAB Gıda Operasyon Direktörü Murteza Altuğ

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.