MediaCat

Bumerang Ödülleri Türkiye’nin en iyi bloglarını seçti

iGaranti ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Bumerang Ödülleri sahiplerini buldu.

Bumerang Ödülleri Türkiye’nin en iyi bloglarını seçti

1.700’ün üzerinde başvuru alan ve 45 bini aşkın SMS’in gönderildiği yarışma, alanında uzman 24 jüri üyesinin ilk 10’a kalan blogları tek tek değerlendirmesiyle finale ulaştı.

Ödül töreninde açılış konuşmasını yaparak, jüri üyelerine, bloggerlara, basın mensuplarına ve konuklara hoşgeldiniz diyen Hürriyet İçerik ve Topluluk Servislerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Erhan Acar, blogların ve bloggerların hayatımızdaki yerini vurgulayarak, Bumerang Ödülleri için katılım sayısının her sene giderek arttığını, 3’üncüsünü düzenledikleri ödüllerde bu sene 1.700’ü aşkın blogun değerlendirildiğini belirtti. Jüri üyelerine vermiş oldukları destek için teşekkür eden Acar, Hürriyet İnternet Grubu olarak bloggerlara destek vereceklerini ve Bumerang, Boomads olarak yatırımlarına devam edeceklerini belirtti.

Blogların ödüllendirildiği gecede Singer, Usla, Sony Music, So Chic, Çırağan Place Kempinski ve Doğan Kitap da sürpriz hediyeleriyle bloggerların yanında oldu.

En Tarz Blog, En Çalışkan Blog, iGaranti En Sosyal Blog, En Bilge Forum, En İyi Yerel Site, En Uzman Blog ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere toplam 7 kategoride ödüllerin verildiği geceye yoğun katılım gerçekleşti.

3’üncü Bumerang Ödülleri’nin kazanan isimleri:

  • En Tarz Blog kategorisinin birincisi kafkaokur.com ödülünü Hürriyet Sosyal Medya Editörü Şermin Terzi’den aldı.
  • En Çalışkan Blog kategorisinde kategori birincisi bencetatil.com ödülünü Hürriyet Web Koordinatörü Bülent Mumay’dan aldı.
  • En Bilge Forum kategorisinde kategori birincisi maxigame.org/forum ödülünü Hürriyet Reklam Direktörü Gönül Birkiye’den aldı.
  • En İyi Yerel Site kategorisinde kategori birincisi 29saat.com ödülünü Hürriyet Gazetesi Yayın Direktörü Fikret Ercan’dan aldı.
  • iGaranti En Sosyal Blog kategorisinde birincisi aristolog.com ödülünü Garanti Direkt Bankacılık Yöneticisi Işık İlhan’dan aldı.
  • En Uzman Blog kategorisinde kategori birincisi sirtcantalilar.com ödülünü Hürriyet Dijital Pazarlama Çözümleri Koordinatörü Haymi Behar’dan aldı.
  • Jüri Özel Ödülü kategorisinde dijitalcanavar.com ödülünü Hürriyet İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Dalman’dan aldı.

Türkiye’nin en iyi bloglarının seçildiği gecede katılımcılar Amariszi ve Bedük konserleriyle eğlenceli bir gece yaşadılar.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.