Bu fuardan bir reklam yıldızı çıkacak

Tüm dünyada yerel kahramanlarını bulan Castrol EDGE, Türkiye'de de araçlarına tutkuyla bağlı olanları...

17.09.2008 - 15:43 | MediaCat

Tüm dünyada yerel kahramanlarını bulan Castrol EDGE, Türkiye’de de araçlarına tutkuyla bağlı olanları Castrol EDGE’nin yıldızı olmaya davet ediyor.

Şimdiye kadar ürettiği en iyi motor yağı olan Castrol EDGE’nin diğer ülkelerdeki aktivitelerinde, reklamlarında ve posterlerinde o ülkenin otomobil tutkunlarını ve sahip oldukları otomobilleri birer kahraman olarak öne çıkaran Castrol, Türkiye’de de kendi yerel yıldızını arıyor.

Castrol, 10 – 19 Ekim tarihleri arasında Auto Show 2008 Fuarı’ndaki Castrol Edge Deneyim Üssü standında düzenleyeceği yarışmayla, Türkiye’deki reklam yıldızını bulacak. Bu yarışma, aracına en fazla tutkuyla bağlı olanlar ile ürününe en fazla tutkuyla bağlı marka Castrol’ün bir kez daha yan yana gelmesini sağlayacak.

Auto Show Fuarı 3. salondaki Castrol EDGE Deneyim Üssü standına gelerek otomobilinin ve kendisinin fotoğrafını bırakanlar arasında düzenlenecek yarışmada kazananlar, Castrol EDGE’nin dergi reklamlarındaki ve posterlerindeki yüzü olacak.

Yarışmaya kimler, nasıl katılabilir?

Kendine ve aracına güvenenler, ilk aşamada 3 adet fotoğrafla yarışmaya katılacaklar. Fuardaki Castrol EDGE Deneyim Üssü standına gelip fotoğraflarını teslim ederek, kayıtlarını yaptıracaklar. Yarışmaya katılan otomobillerin ve sahiplerinin fotoğrafları fuar boyunca Castrol EDGE Deneyim Üssü standında sergilenecek. Fuar ziyaretçileri de stanttaki oy pusulalarına beğendikleri otomobilin numarasını yazarak, yarışmada birinci olmasını istedikleri otomobili ve sahibini destekleyebilecekler. Araçlar 2 ayrı kategoride; gövde, mekanik ve ses sistemi olmak üzere 3 ayrı alt bölümde değerlendirmeye tabi tutulacak. Yarışmanın son aşaması fuardan sonra büyük jüri önünde gerçekleşecek. Yarışmanın katılım koşulları hakkında www.castrol.com.tr adresinden ayrıntılı bilgi edinilebilecek.

Castrol EDGE Deneyim Üssü

Castrol Edge Deneyim Üssü, Castrol’ün 100 yıllık teknoloji ve deneyim mirasını da ardına alarak, araçlarına tutkuyla bağlı olanların tutkularına yön vermek için kullanabilecekleri bilgileri Auto Show 2008 Fuarı’nda bir araya getiriyor.

3. Salonda kurulacak Castrol EDGE Deneyim Üssü, bir aracın limitleri zorlanırken bile gerçek performansının artabileceğini, motor dayanıklılığının aslında ne kadar da ince sınırlara dayalı olduğunu, hatta aracın performansı korunurken yakıt tasarrufu da yapılabileceğini hayret uyandıracak interaktif yöntemlerle sunacak.

Oyunlarıyla, yarışmalarıyla ve şaşırtıcı hediyeleriyle katılımcılar için unutulmaz ve çok yararlı bilgiler sağlayacak olan Castrol EDGE Deneyim Üssü, dünyada ve Türkiye’de bir ilktir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.