Bu Fransız aşk üçgeninin merkezinde Prada var

Roman Coppola imzalı kısa film Candy L'Eau'yu anlatıyor.

28.03.2013 - 17:42 | Ali Kuru

Bu Fransız usulü aşk üçgeninin merkezinde Prada var

Ünlü yönetmenler tarafından çekilen moda markalarına ait filmler çoğu zaman gösteriş merakına kapılan ve reklamın değerlerinden farklı motivasyonlarla yapıldığı hissedilen işlerle sonuçlanıyor. Prada için yapılan işler ise, bu alana kattıkları kendilerine has bakış açısı ve son derece havalı mizah anlayışları ile diğer reklam filmlerinden ayrılıyor.

Geçtiğimiz yıl Ben Kingsley ve Helena Bonham Carter‘ın rol aldığı Roman Polanski‘ninse yönetmenliğini üstlendiği reklam filmi de iyi örnekler arasında yer alıyordu. Esprili olurken, markanın zarafetinden ödün vermeden istenileni anlatan reklam filmi oldukça beğenilmişti.

Bu defa Wes Anderson ve Roman Coppola‘nın yönetmenliğini üstlendiği Prada filminin konusu, markanın yeni kokusu Candy L’Eau. Tıpkı Polanski’nin filmi gibi 3 dakika 31 saniye süren filmde iki en iyi arkadaş, aktris ve model Léa Seydoux tarafından canlandırılan güzel hanımefendinin peşinden koşuyor. Markanın estetik duruşuyla paralel biçimde, zarif bir işçilikle çekilen film 3 mini sekanstan oluşuyor.

Haluk Kasarcı
(kaynak: adweek)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.