BSNODS’un yeni müşterisi Bigmedya

BSNODS, müşteri portföyüne Bersay İletişim Grubu bünyesinde bulunan Bigmedya’yı kattı...

16.07.2010 - 00:00 | MediaCat

BSNODS, müşteri portföyüne Bersay İletişim Grubu bünyesinde bulunan Bigmedya’yı kattı. Sadece halkla ilişkiler ajanslarına ve medya ilişkilerini kendi bünyelerinde oluşturdukları profesyonel ekiplerle yürüten kurumsal firmalara hizmet veren BSNODS platformunu kullanan şirketler arasında; Bersay İletişim Grubu, Communication Partner, Strateji Parkı, Paralel Danışmanlık, Solvent İletişim, LocoMira İletişim ve Metin Gürsoy PR gibi iletişim ajansları ile Altınbaş Mücevherat, Assos Pırlanta, International Finance Corporation, Hanna Home, Koleksiyon Home, Nurus, Oyak Çimento Grubu ve TSPAKB gibi kurumsal firmalar bulunuyor.

Bersay İletişim Grubu’nun BSNODS üyesi olmasının kendilerine önemli bir katkı sağladığını belirten BSNODS platformunun bağlı olduğu BilgiOdası’nın Genel Müdürü Aydın Sün, “Bersay İletişim Grubu gibi Türkiye’nin önde gelen iletişim gruplarından birinin BSNODS üyesi olması, sistemin en küçüğünden en büyüğüne her ölçekteki iletişim ajansının kullanımına uygun olduğunu gösteriyor. BSNODS tek müşterisi olan ajansların da, Bersay İletişim Grubu gibi onlarca müşteriye sahip ajansların da üzerlerindeki yükü alıyor ve iş yapma şekillerinde radikal değişiklikler yapmadan daha verimli çalışmalarına olanak tanıyor” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.