MediaCat

Brand Week Istanbul’da Çizgi Dışı Sohbetler’e davetlisiniz

Akbank’ın katkılarıyla Çizgi Dışı Sohbetler, 9-10-11 Kasım akşamları Brand Week Istanbul Instagram yayınında Simge Fıstıkoğlu ve konuklarıyla sizleri bekliyor.

Brand Week Istanbul’da Çizgi Dışı Sohbetler’e davetlisiniz

Bu yıl “Çizginin Dışındakiler” temasıyla 9-13 Kasım’da online gerçekleşecek Brand Week Istanbul, ilk üç gününde Instagram yayınlarında çok özel üç çizgi dışı sohbete ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Yılın en ilham verici haftasında 9-10-11 Kasım akşamları Akbank’ın katkıları ve Simge Fıstıkoğlu’nun sunuculuğunda gerçekleşecek Çizgi Dışı Sohbetler’de ilk konuk Doç. Dr. Emrah Safa Gürkan. Her akşam 20:00 – 21:00 arasında Brand Week Istanbul Instagram hesabından yayınlanacak çizgi dışı sohbetlere 10 Kasım’da Refika Birgül, 11 Kasım’da ise Azra Kohen konuk olacak.

Brand Week Istanbul'da Çizgi Dışı Sohbetler'e davetlisiniz

Çizgi Dışı Sohbetler’i kaçırmamak için Brand Week Istanbul’un Instagram hesabını buradan takip edebilir, Brand Week Istanbul’da yer alan oturum, konuşmacı ve deneyimler arasından ilginizi çekenleri not almak için etkinliğin kesinleşen programına buradan göz atabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.