MediaCat

Brand Week Istanbul biletleri eğitim için tablete dönüşüyor

TEGV ile güçlerini birleştiren Brand Week Istanbul’un biletleri uzaktan eğitim olanağı bulunmayan çocuklar için birer tablet bilgisayara dönüşecek. 

Brand Week Istanbul biletleri eğitim için tablete dönüşüyor

Bu yıl 9 – 13 Kasım tarihleri arasında Çizginin Dışındakiler temasıyla düzenlenecek olan Brand Week Istanbul, koronavirüs pandemisi döneminde eğitimin kesintiye uğramaması ve köy okullarındaki çocukların da eğitimde fırsat eşitliğinden yararlanmalarını sağlayabilmek adına Yeni Dünya Projesi’ni başlatan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile anlamlı bir işbirliğine imza attı.

İşbirliği kapsamında bugün itibarıyla alınan her bir Brand Week Istanbul bileti, uzaktan eğitim olanağı bulunmayan çocuklar için birer tablet bilgisayara dönüşecek.

100 öğrenciye 100 tablet hedefiyle yola çıkan işbirliğine destek olmak ve uzaktan eğitim olanağı bulunmayan bir çocuğumuzun tablet bilgisayara kavuşmasını sağlamak için Brand Week Istanbul biletinizi brandweekistanbul.com/online-kayit/ adresinden satın alabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.