MediaCat

Brand Week Istanbul 2024’ün ilk konuşmacıları belli oldu

12’nci Brand Week Istanbul’da konuşmacı olarak yer alacak isimler belli olmaya başladı.

İş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini farklı coğrafyalardan uzmanlarla 4 – 8 Kasım tarihleri arasında bir araya getirmeye hazırlanan Brand Week Istanbul‘un ilk konuşmacıları açıklandı.

Bu yıl 12’ncisi Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Brand Week Istanbul, bir kez daha en güncel trendleri ve geleceğe yön verecek gelişmeleri fikir önderleriyle birlikte ele alacak.

Ödüllü karikatürist ve pazarlama mizahı uzmanı Tom Fishburne, dünyanın en başarılı yaratıcı prodüksiyon şirketleri arasında yer alan ve 11 ülkede faailyet gösteren MediaMonks’un kurucusu Victor Knaap, University Of Cambridge’de görev yapan uluslararası ilişkiler uzmanı ve yazar Ayşe Zarakol, kreatif endüstrideki 25 yıllık kariyerinin ardından sosyal girişimciliğe adım atan Laura Visco ve eski FBI Ajanı, müzakere ve ikna üstadı, Cornell University öğretim üyesi Kyle Vowinkel yılın en ilham verici haftasında Brand Week Istanbul seyircisi ile buluşacak isimler arasında.

Dünyaca ünlü konuşmacıların yanı sıra, sertifika programları son yıllarda olduğu gibi Brand Week Istanbul’un gündeminde önemli bir yer tutacak. Türkiye’nin önde gelen uzman eğitmenleri tarafından verilecek Brand Academy eğitiminde marka ve pazarlama dünyasına dair en güncel başlıklar, akademik bilgi ve deneyimle harmanlanarak işlenececk. Programda yapay zekânın sektördeki yeri de önemli bir yer tutacak.

Geleceğin reklam yaratıcıları ve marka & pazarlama yöneticileri için hazırlanan ve üç günlük özel bir sertifika programı olarak kurgulanan Brand Academy’e dair tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.