‘BP’den Digitürk ve Lig TV’ kampanyası başladı

BP Club Card sahipleri, BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt alışverişleriyle...

20.10.2008 - 15:12 | MediaCat

BP Club Card sahipleri, BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt alışverişleriyle, Digitürk Giriş Paketi, Lig TV Spor Giriş Paketi veya Sinema Paketi şifresi almaya hak kazanacaklar.

BP Türkiye, BP Club Card sahiplerine yönelik özel olarak gerçekleştirdiği “BP’den Digitürk ve Lig TV Kampanyası”na 20 Ekim 2008 tarihi itibariyle start verdi.

Kampanya kapsamında, BP müşterileri BP Club Card’larını kullanarak akaryakıt alışverişlerinde topladıkları her “400 puan + 40 YTL” veya “1000 Puan + 20 YTL” karşılığında 1 adet Digitürk Giriş Paketi şifresi kazanacaklar. Paketlerin izlenme süresi 12 ay olacak.

Bu şartlardan birini gerçekleştirip 12 aylık Digitürk Giriş Paketi üyesi olan BP müşterileri, daha sonra topladıkları her 150 puan karşılığında 15 YTL katılım payı ödeyerek veya sadece 400 Puan toplayarak 1 adet Lig TV’li Giriş Spor Paketi şifresi almaya hak kazanacaklar. Bu paketin izlenme süresi ise 1 ay olacak.

Kampanyaya katılanlar, eğer daha önceden Digitürk üyesi ise topladıkları her 200 puan karşılığında 20 YTL katılım payı ödeyerek 1 adet aylık Lig TV Paketi veya 45,90 YTL değerinde fatura indirimi almaya hak kazanacaklar. Lig TV’yi tercih etmeyen Digitürk üyeleri ise sinema paketi veya diğer paketlerden birini seçebilecekler.

AUTO LPG kullanıcıları için her tekliften aynı puan miktarları ve YTL bazında katılım payları geçerli olacak.

“BP’den Digitürk ve Lig TV Kampanyası” 31 Aralık 2008 saat 23:59’a kadar geçerli olacak. BP müşterileri şifrelerini kampanyaya katılan BP istasyonlarından 10 Ocak 2009 tarihine kadar alabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.