BP Gaz’da atama

Otogaz Satış Müdürlüğü görevini uzun yıllar başarıyla yürüten Cem Önce, 01 Ekim 2011 tarihi itibariyle BP Gaz Pazarlama ve Satış Operasyonları Müdürü olarak görevini yürütecek.

10.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Otogaz Satış Müdürlüğü görevini uzun yıllar başarıyla yürüten Cem Önce, 01 Ekim 2011 tarihi itibariyle BP Gaz Pazarlama ve Satış Operasyonları Müdürü olarak görevini yürütecek.

2006 yılından bu yana Otogaz Satış Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Önce, son 15 yıldır BP Gaz’da Otogaz ve Dökmegaz alanlarında edindiği geniş operasyonel, teknik ve stratejik tecrübeleri de beraberinde getirdi.

Cem Önce, yeni görevi ile birlikte BP Gaz’ın Türkiye’deki pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, şirketin pazarlama ve iletişim çalışmalarının hayata geçirilmesi, şirket büyümesi, pazarlama bütçesinin organize edilmesi ve ticari pazarlama aktiviteleri gibi konulardan sorumlu olacak. Müşteri Hizmetleri Departmanı’na da liderlik yapacak olan Önce, aynı zamanda Petrol Sanayi Derneği (PETDER), Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ve diğer sektörel derneklerde BP Gaz’ı temsil edecek.

1967 yılında doğan Önce, 1989 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. 1991 yılında profesyonel iş hayatına Mobil Oil’da başlayan Cem Önce, finans ve dahili kontrolörlük bölümlerindeki tecrübelerinden sonra BP ve Mobil Oil’in birleşmesiyle beraber 1997 yılında BP Dahili Kontrolörü olarak görevini sürdürdü. 1997’de BP Gaz bünyesine katılan Önce, sırasıyla Otogaz Satış Koordinatörlüğü, Dökme & Otogaz Bölge Satış Koordinatörlüğü ve Performans Planlama & Strateji Müdürlüğü gibi önemli görevlerde bulundu. Çok iyi derecede İngilizce bilen Önce, performans artırma, satışların gelişmesi, operasyonel etkinlik ve yüksek motivasyonlu ekiplerin yaratılması gibi konularda bugüne kadar şirkete önemli katkılarda bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.