Boyner Grup’ta üst düzey 2 atama

Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü ve AY Marka Mağazacılık Genel Müdürü olarak görev alacak isimler belli oldu.

10.12.2018 - 17:04 | MediaCat

Boyner Grup'ta üst düzey 2 atama

Boyner Grup şirketlerinden AY Marka Mağazacılık ve Boyner Büyük Mağazacılık’ta Şubat 2019 itibarıyla geçerli olmak üzere genel müdürlük düzeyinde iki atama gerçekleşti. Boyner Büyük Mağazacılık bünyesinde 2016 yılından bu yana genel müdür olarak görev almakta olan Bülent Başaran’ın kendi isteği doğrultusunda görevinden ayrılma kararı almasının ardından Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü olacak isim, AY Marka Mağazacılık Genel Müdürü Eren Çamurdan oldu. Erdem Çamurdan’dan görevi devralacak isim ise AY Marka Mağazacılık  Network-Qu-George Hogg Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orhan Maltepe oldu.

Şubat 2019 itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü olacak isim Eren Çamurdan, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından aynı üniversitede MBA eğitimi aldı. Kariyerine Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş Hazır Giyim Pazarlama departmanında başlayan Çamurdan, burada üstlendiği çeşitli sorumlulukların ardından 2008 yılında AY Marka Genel Müdürü oldu.

AY Marka Mağazacılık Genel Müdürü olarak atanan Orhan Maltepe, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu ve Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA yaptı. İş hayatına Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş.’de başlayan Maltepe, AY Marka Mağazacılık A.Ş’nin kurulmasıyla birlikte görevine AY Marka bünyesinde devam etti. Maltepe, 2015 yılından bu yana NetWork-Que-George Hogg Operasyonları ile Merhandising ve Tasarımdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.