Bosch Termoteknik ve Isısan’a Essance – İstanbul İletişim Danışmanlığı

Bosch Termoteknik ve Isısan, yeni iletişim danışmanı olarak “Essance – İstanbul İletişim Danışmanlığı”nı tercih etti.

07.07.2009 - 13:47 | MediaCat

Isıtma sektöründe, 1992 yılından bu yana, Manisa’daki 109 bin m² alana sahip fabrikasında gazlı şofben, konvansiyonel ve yoğuşmalı olmak üzere kombi cihazlarının ve komponentlerin üretimini gerçekleştiren Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş., iletişim hizmetlerini Essance – İstanbul İletişim Danışmanlığı’ndan almaya başladı.

Buderus’un Türkiye distribütörlüğünü yürüten Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş. 2007 yılında Bosch Termoteknik bünyesindeki yerini almıştı. Essance İstanbul; Bosch Termoteknoloji Türkiye çatısı altında; Bosch Termoteknik Manisa fabrikasının kurumsal iletişimi, Bosch marka kombiler ve güneş enerjisi sistemlerinin yanı sıra Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş.nin kurumsalı ile Buderus marka kombi cihazları, Daikin klimaların ve Amana soğutucularının iletişim çalışmalarını yürütecek. Essance İstanbul ayrıca Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş. çatısı altında yer alan; Dreizler, Elco, Reflex, İtm, Spirovent, Maxitrol, Siesta Comfort, Goodman, High Life, Elicent ve Dynair markalarının iletişimini de üstlenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.