Bosch’tan 4 Türk tedarikçisine ödül

Bosch, son iki yılda ürün veya hizmet alımı ve tedariğinde üstün başarı gösteren 14 ülkeden 60 tedarikçisine ödül verdi. Tedarikçiler arasında dört Türk şirketi de yer aldı.

06.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Bosch, son iki yılda ürün veya hizmet alımı ve tedariğinde üstün başarı gösteren 14 ülkeden 60 tedarikçisine ödül verdi. Tedarikçiler arasında dört Türk şirketi de yer aldı.

Bosch tarafından kalite, fiyatlama, güvenilirlik, teknoloji ve sürekli iyileşme açısından üstün başarı gösteren şirketlere 1987 yılından bu yana her iki yılda bir verilmekte olan ‘Bosch Tedarikçi Ödülü’, Almanya’nın Stuttgart kentinde gerçekleşen ödül töreninde Robert Bosch GmbH Yönetim Kurulu Başkanı Franz Fehrenbach’ın elinden takdim edildi.

Fehrenbach törende yaptığı konuşmada, “Bosch Tedarikçi Ödülü, Bosch Grubu’nun başarısında önemli bir rol oynayan ve ürünlerimizle üretim süreçlerimizde sürekli bir gelişme ve ilerleme için bizimle çalışan üstün performanslı tedarikçilere verilmektedir” dedi.

Bu yıl 12. kez düzenlenen organizasyonda, dünya çapında 2.000’i aşkın tedarikçi arasından 7 kategoride ödül kazanan 60 firmanın 31’ini Almanya dışındaki şirketler oluşturdu. Ödül alan tedarikçilerin 15’i Asya’dan gelirken, bu yıl ilk kez ilgili bölgelerinde yerel olarak Bosch kuruluşlarına tedarikte bulunan dünya genelindeki tedarikçiler için ‘Bölgeler’ kategorisinde de ödüller verildi.

Bosch bu yıl Türkiye’den de dört tedarikçisini ödüllendirdi. Ataylar Makine, Cengiz Makine, Çelikel Döküm ve Serdar Plastik, kalite, fiyat, güvenilirlik, teknoloji ve sürekli gelişim kriterleri açısından öne çıktı. Dört yerli tedarikçinin Bosch’un global tebrikçi ödülünü alması, Bosch ile birlikte tedarikçilerin de sağlıklı büyümesinin önemli bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Satın alma ve lojistikten sorumlu Bosch Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Rudolf Colm, “Bu ödül, tüm kıtalarda, özellikle de güçlü bir büyüme oranı gösteren Asya, Meksika ve Güney Amerika’daki gelişmekte olan pazarlarda, yerel tedarikçi irtibatlarımızı daha da genişletme stratejimizle paralellik gösteriyor” diye konuştu.

Japon KOBİ’leri de Japonya’daki korkunç doğal felaketlerin neden olduğu önemli zorluklara rağmen, son aylarda güvenilir şekilde tedariğe devam ederek örnek gösterilecek bir destek sundukları için ödüle değer bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.