Borusan kültür sanat web sitesi yeni yüzüyle yayında

1994’ten beri kültür ve sanat hayatına önemli katkılarda bulunan ve son iki yıl içerisinde klasik müzik ve eğitim alanlarında yoğunlaşan Borusan Kültür

04.10.2007 - 13:20 | MediaCat

1994’ten beri kültür ve sanat hayatına önemli katkılarda bulunan ve son iki yıl içerisinde klasik müzik ve eğitim alanlarında yoğunlaşan Borusan Kültür Sanat’ın Web Sitesi, Türkiye’nin önde gelen interaktif teknoloji şirketlerinden MagiClick Digital Solutions desteğinde yenilendi.

Modern, dinamik ve renkli bir sanat portalı konseptinde hayata geçirilen sitede Borusan Kültür Sanat, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, Borusan Oda Orkestrası, Borusan Yaylı Çalgılar Dörtlüsü ve Borusan Çocuk Korosu hakkında detaylı bilgilerin yanısıra orkestraların konser programlarına ulaşılabiliyor. Sitede ayrıca Ertuğ & Kocabıyık yayınlarının online olarak satın alınabileceği bir bölüm de bulunuyor. Borusan Kültür Sanat’ın Web Sitesine www.borusansanat.com adresinden ulaşılabiliyor.

Bilgi için:
Contactplus+ İletişim Hizmetleri
Orkide Gökhan – Nergis Bozyiğit
orkideg@contactplus.com.tr nergisb@contactplus.com.tr
Tel : 212 273 12 71 / 72
Faks: 212 267 39 58

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.