Borusan Holding’in medya ajansı konkuru sonuçlandı

Borusan Holding’in medya planlama ve satın alma hizmetlerini tek ajans çatısı altında toplama kararı...

21.08.2008 - 12:17 | MediaCat

Borusan Holding’in medya planlama ve satın alma hizmetlerini tek ajans çatısı altında toplama kararı doğrultusunda açtığı konkuru Starcom kazandı.

Çelik, distribütörlük, lojistik ve enerji alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin en köklü sanayi gruplarından Borusan’ın, medya planlama ve satın alma hizmetlerini tek çatı altında yapılandırmak amacıyla açtığı konkuru Starcom kazandı.

Konkur sürecinde Diye Danışmanlık’tan hizmet alan Borusan Holding bundan böyle otomotiv de dahil olmak üzere, bünyesindeki tüm şirketlerin medya planlama ve satın alma fonksiyonlarını Starcom’un uzmanlığı ve deneyimi ile konsolide edecek.

Starcom’dan alacakları katma değerli hizmetlerle en etkili iletişim kanallarından medyayı, uzman bir bakış açısı ile değerlendireceklerini belirten Borusan Holding Kurumsal İletişim Müdürü Şule Yücebıyık şöyle konuştu:

“Gelişen ve hızlı büyüyen iş yapımız doğrultusunda artan katma değerli iletişim ihtiyacımızı karşılamak üzere açtığımız konkur süreci tamamlandı. Konkura katılan dört firma arasından seçim yapabilmek için zorlu ve titiz bir çalışma gerçekleştirdik. Sonuç olarak önümüzdeki dönemde medya planlama ve satın alma konusunda Starcom ile çalışmaya karar verdik. Starcom’un uzmanlığına ve deneyimine güveniyoruz. Bundan böyle, Borusan Holding şirketlerinin iş dinamiklerinde önemli bir yeri olan medya planlama ve satın alma faaliyetlerini en iyi şekilde sürdüreceğimize inanıyoruz.”

Konkuru kazanan Starcom MediaVest Group Türkiye CEO’su Muharrem Ayın da şunları söyledi:

“Çok iyi hazırlanan ve yönetilen konkur süreci sonunda Borusan Holding ve bünyesinde yer alan prestijli markalara medya hizmeti vermek için seçilmiş olmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz. Uzmanlığımız ve deneyimimizin Borusan Holding iş sonuçlarına olası en büyük katkıyı gerçekleştirmesi için çalışacağız.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.