Borusan Holding’e yeni kurumsal iletişim müdürü

Borusan Holding Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine

10.01.2008 - 14:30 | MediaCat

Borusan Holding Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Şule Yücebıyık getirildi.

1 Ocak 2008 itibarı ile yeni görevine atanan Yücebıyık, Borusan Holding kurumsal iletişiminin planlanması, uygulanması ve bağlı şirketlerin iletişim faaliyetleriyle eşgüdümün sağlanmasından sorumlu olacak. Basın sektöründe 15 yıllık deneyimi bulunan Şule Yücebıyık, son olarak Global Tanıtım’da Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

1973 İstanbul doğumlu olan Şule Yücebıyık, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel iş yaşamına TRT İstanbul Haber Merkezi’nde başlayan Yücebıyık, 1994 yılında Yeni Yüzyıl Gazetesi’nde ekonomi muhabiri olarak yazılı basına adım attı.

1995 yılında Milliyet Gazetesi Ekonomi Bölümü’nde göreve başlayan Yücebıyık, burada 10 yılı aşkın süre muhabir – köşe yazarı ve editör olarak çeşitli görevlerde bulundu. 2005- 2007 yılları arasında Global Tanıtım’da Başkan Yardımcısı olarak görev alan Yücebıyık, 1 Ocak 2008 tarihinde Borusan Holding’e Kurumsal İletişim Müdürü olarak atandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.