Borusan Holding medya ajansı konkuru açtı

Borusan, medya planlama ve satın alma hizmetlerini tek bir çatı altından yeniden...

07.04.2008 - 13:52 | MediaCat

Çelik, distribütörlük, lojistik ve enerji alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin en köklü sanayi gruplarından Borusan, medya planlama ve satın alma hizmetlerini tek bir çatı altından yeniden yapılandırmak için bir konkur açtı.

Holding’in otomotiv de dahil olmak üzere, bünyesindeki tüm şirketlerin medya planlama ve satın alma fonksiyonlarını konsolide etme kararıyla ilgili Borusan Holding Kurumsal İletişim Müdürü Şule Yücebıyık şöyle konuştu: “Gelişen ve hızlı büyüyen iş yapımıza paralel olarak artan katma-değerli iletişim ihtiyacımız bizi bu kararı almaya yönlendirdi. Bu noktadan hareketle, son kullanıcı ile birebir ilişkisi olan tüm Borusan Holding şirketlerinin iş dinamiklerinde önemli bir yeri olan medya planlama ve satın alma ajansı hizmeti konusunda yeni bir arayışa girme kararı aldık.” Borusan Holding’in hizmet alacağı medya ajansının adil ve objektif bir süreç sonunda belirleneceğini ifade eden Yücebıyık, şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen kriterlere göre yapılan ön elemede Türkiye’nin önde gelen dört medya ajansının konkura davet edildiğini söyledi.

Davet edilen ajanslar Mediaedge, Starcom Mediawest, OMD ve Universal McCann olarak belirlenirken; Borusan Holding medya ajansı seçiminin beş hafta içinde tamamlanması hedefleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.