BonusFlaş 1,5 milyon kullanıcıya ulaştı

Kredi ve banka kartları kontrol altında.

06.04.2016 - 14:25 | Haluk Kasarcı

BonusFlaş 1,5 milyon kullanıcıya ulaştı

Garanti Bankası’nın kullanıcılarına kredi ve banka kartlarına ilişkin sayısız işlemi tek bir uygulama üzerinden yapma imkânı tanıyan uygulaması BonusFlaş, lansman tarihi Kasım 2015’ten bu yana 1,5 milyon kullanıcıya ulaştı. BonusFlaş’ın görece kısa hikâyesini basın mensuplarıyla bir araya gelen Garanti Ödeme Sistemleri Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Çağrı Süzer anlattı.

Süzer sözlerine 12 Kasım’da, “bir yıl içinde 1 milyon kullanıcıya ulaşma” hedefiyle lansmanı gerçekleşen BonusFlaş’ın, altı ay içinde 1,5 milyon kullanıcıya ulaşarak beklentilerini aştığını belirterek başladı. Hedeflerinin yılsonunda 2,5 milyon kullanıcı olduğunu belirten Süzer, BonusFlaş’ı 2000 müşteri ve 200’den fazla personelle altı ay süren yüz yüze görüşmelerle elde edilen geri bildirimle besleyerek hayata geçirdiklerini kaydetti.

BonusFlaş 1,5 milyon kullanıcıya ulaştı

Kampanya takibi, kart bilgileri sorgulama, limit artırım talebi, borç ödeme ve mobil ödeme gibi işlemleri tek platformda buluşturan BonusFlaş’in içindeki ödeme servisi GarantiPay halihazırda aralarında Gelir İdaresi Başkanlığı’nın da bulunduğu 100’den fazla internet sitesiyle entegre olmuş durumda.