Bonus Trink Sticker, şimdi de iPod’da

Apple IMC Türkiye ve Garanti gerçekleştirdikleri işbirliği ile tüketicilerin alışveriş keyfini...

02.06.2008 - 10:40 | MediaCat

Apple IMC Türkiye ve Garanti gerçekleştirdikleri işbirliği ile tüketicilerin alışveriş keyfini zirveye taşıyor.

Dünyanın en iyi müzik çaları iPod’ların üzerinde kullanılmak üzere Garanti’nin, “I Love Music” konseptiyle tasarladığı Bonus Trink Sticker’lar tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Müzik tutkunları, iPod’larındaki yeni Bonus Trink Sticker’larıyla, 35 YTL ve daha az tutardaki alışverişlerini, müzik keyfine ara vermeden yapabiliyor.

iPod nano, iPod touch ve iPod classic modellerine uygulanabilen temassız ödeme aracı Öde-Geç altyapısıyla hazırlanan ve dünyada bir ilk olan Bonus Trink Sticker’lar Mastercard PayPass (Öde-Geç) okuyucusu olan tüm alışveriş noktalarında kullanılabiliyor.

Garanti’nin ulaşım çalışmalarıyla da, taksiler, dolmuşlar, otoparklar ve Çanakkale ile Samsun’daki belediye otobüslerindeki 35 YTL ve altındaki ödemeler de tek bir dokunuşla gerçekleştirilebiliyor ve Bonus kazanılabiliyor.

Pratik ve hızlı kullanımıyla düşük bedelli harcamalarda bozuk para yerine kullanılan, hem tüketici nezdinde hem de satış noktalarında hız ve zaman tasarrufu yaratan teknolojisiyle, 5 x 3 cm boyutlarındaki Bonus Trink Sticker, düz plastik yüzeylere yapıştırılarak kullanılabiliyor.

Bonus Trink’ın Sticker dışında, kredi kartı, kol saati ve anahtarlık olmak üzere 3 farklı ürünü bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.