MediaCat

Bonus artık Facebook’ta da kazandırıyor

Garanti Bonus, Türkiye’de bir ilke imza atarak, müşterilerine Facebook Credits kazandırıyor.

Bonus artık Facebook’ta da kazandırıyor

Garanti Bonus, Türkiye’de bir ilke imza atarak, müşterilerine Facebook Credits kazandırıyor. Bonus üye işyerlerinde 1-15 Şubat tarihleri arasında, tek seferde 50 TL ve üzeri harcama yapan Bonus sahipleri, işlem yapılan gün başına 10 Facebook Credits kazanıyor.

41?29! tarafından tasarlanan ve online alışverişlerin de dahil olduğu bu kampanyaya katılmak için, Bonus’un Facebook sayfasını beğenmek ve FACEBOOK yazıp 3340’a kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Bonus müşterileri, kazandıkları Facebook kredilerini, kendilerine kısa mesajla gönderilen şifreyi Bonus Facebook sayfasındaki ilgili kutucuğa girdikten sonra, 20 Şubat – 31 Mayıs tarihleri arasında kullanabilecek.

Facebook üzerinden yapılan alışveriş ve harcamalarda geçerli olan Facebook Credits, geleceğin sanal para birimi olarak tanımlanıyor. Kullanıcılar, Facebook Credits’le istedikleri oyunu ve sanal ürünler satın alabiliyor, Facebook üzerinden filmleri ve konserleri canlı izleyebiliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.