bomontiada’nın isim sponsoru Yapı Kredi

Yapı Kredi ve bomontiada üç yıllık bir işbirliğine imza attı.

19.02.2019 - 14:45 | Sultan Öncü Arslanoğlu

bomontiada'nın isim sponsoru Yapı Kredi

Yapı Kredi, bomontiada’nın üç yıllığına isim sponsoru oldu. İşbirliğinin detayları, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen ile Bomonti Kültür ve Eğlence Merkezi Yönetimi ve Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Karadere ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda aktarıldı.

Yapı Kredi bomontiada'nın isim sponsoru oldu

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Bomonti Kültür ve Eğlence Merkezi Yönetimi ve Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Karadere

Yaratıcı ve üretici kültürel yapısı, performans odaları, atölye alanları, Leica ve Ara Güler Müzesi’nin yanı sıra farklı gastronomik lezzetlere hitap eden mekânları barındıran kültür kompleksi bomontiada, önümüzdeki üç yıl boyunca “Yapı Kredi bomontiada” ismiyle ziyaretçilerini ağırlayacak. Sponsorluk kapsamında ziyaretçileri çeşitli atölyeler, söyleşiler, konserler ve özel sergiler bekliyor. Bu anlamda Lütfi Özgünaydın’ın kadrajında Yaşar Kemal /Çukurova Fotoğrafı sergisi de işbirliğinin ilk meyvesi oldu.

Bununla birlikte Yapı Kredi, sponsorluk anlaşması kapsamında bomontiada’nın mekânlarında kredi kartı müşterilerine ayrıcalıklar sunacak. “Kültür ve sanatın bankası” olma sorumluluğu doğrultusunda ise mekânın ziyaretçilerine sunduğu farklı disiplinleri, kültürleri ve bakış açılarını bir araya getiren programlarına katkı sağlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.