MediaCat

Boğaziçi Üniversitesi’nden reklamcılık yarışması: ADventure

“Hayatı Halaya Alıyoruz” diyenler için ADventure Reklamcılık Yarışması başladı.

Boğaziçi Üniversitesi’nden reklamcılık yarışması: ADventure

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen ADventure Reklamcılık Yarışması, 20 Mart’ta beş farklı üniversitede "Hayatı Halaya Alıyoruz" etkinliği ile başladı.

Ön başvurular, 20 Mart-10 Nisan tarihleri arasında www.facebook.com/tivibu linkinden yayınlanacak olan ADventure sekmesi üzerinden  alınacak. Bu uygulamadaki küçük testi başarıyla tamamlayan  katılımcılar üç kişilik takımlarını kurarak 11– 28 Nisan tarihleri arasında, Tivibu platformunda yer alacak brief için proje geliştirip ADventure jürisine gönderecekler.

Jüri, gelen projeler arasından 10 finalist grubu belirleyecek ve 11-13 Mayıs arasında düzenlenecek ADventure final etabına bu gruplar katılmaya hak kazanacak. Tivibu iş birliğiyle gerçekleştirilecek yarışmada finale kalan 10 takım, profesyonel reklamcıların danışmanlığında Tivibu briefi için çekecekleri viral videoyu Youtube ’a yükleyecek. Bu platform üzerindeki izlenme oranları ve 13 Mayıs 2012 Pazar günü yapacakları final sunumları jüri tarafından değerlendirilerek birinci grup seçilecek.

Ayrıca, ADventure Reklamcılık Yarışması’nın şampiyonu  ve dereceye girecek diğer grupları birbirinden güzel  ödüller bekliyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.