Boğaziçi Üniversitesi, Marka Zirvesi düzenliyor

Marka Zirvesi, 6-7-8 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

04.12.2013 - 15:20 | MediaCat

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Ekonomi Kulübü 60. yılında ilk defa düzenleyeceği Boğaziçi Marka Zirvesi adlı etkinliğinde iş dünyasının önemli markalarını ve isimlerini öğrencilerle buluşturuyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün ilk defa düzenleyeceği Boğaziçi Marka Zirvesi, 6-7-8 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonu’nda gerçekleştirilecek. CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa, P&G İş Geliştirme Müdürü Emre Açıkel ve Pazarlama Direktörü Oya Canbaş, Mavi Pazarlama Direktörü Serpil Berkan ve Dijital İletişim Sorumlusu Cihan Ergur gibi iş dünyasının önemli markalarını ve isimlerini öğrencilerle buluşturacak olan bu zirve, P&G, Unilever ve Lenovo’nun sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Medya-İletişim Alt Kurulu ve Marka-Pazarlama Alt Kurulunun ortaklaşa düzenleyeceği aktivite 10 oturumdan oluşacak ve katılımcıları pazarlama satış ve iletişim konularında bilgilendirecektir. E-commerce, Shopper Marketing, Marka-Siyaset İlişkisi ve Başarılı Pazarlama Stratejileri gibi son zamanların popüler konularının konuşulacağı zirvenin sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.