Boğaziçi Üniversitesi Brandmarker’a hazırlanıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından hazırlanan ve bu sene 14.sü düzenlenecek olan Brandmarker Uluslararası Pazarlama İletişim Kongresi katılımcılarına pazarlama dünyasının geleceğini göstermeyi amaçlıyor.

13.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından hazırlanan ve bu sene 19-25 Haziran tarihleri arasında “The Most Irresistible Student Event in Boğaziçi University”sloganıyla 14.sü düzenlenecek olan Brandmarker Uluslararası Pazarlama İletişim Kongresi katılımcılarına pazarlama dünyasının geleceğini göstermeyi amaçlıyor.

Brandmarker 2011’de Loyalty Marketing, Online Marketing, Futurist Panel, Convergence ve Neuro Marketing gibi pazarlama dünyasının geleceğini oluşturacağı öngörülen konular işlenecek. Konuşmacılar arasında American Express CMO’su Janey Whiteside, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Eser Borak, Saatchi&Saatchi Başkan Yardımcısı Yelda Aktuna, Google Türkiye, Ortadoğu ve Sahra Altı Afrika Bölge Pazarlama Müdürü Mustafa İçil ve Nöro Pazarlama’nın babası olarak nitelendirilen Dr. David Lewis gibi bu alanda isim yapmış kaliteli konuşmacılar yer alıyor.
 

Brandmarker’da seminerlerin yanında çeşitli outdoor aktiviteleri, şehir gezileri, gece eğlenceleri ve kültürel kaynaşmanın gerçekleştiği “Intercultural Day” organize ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.