Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı

Etkinlik bu yıl 23-24 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek.

15.11.2019 - 17:44 | MediaCat

Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından yedincisi bu yıl #comecloser mottosuyla 23-24 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Boğaziçi Marka Zirvesi, pazarlama alanında kendini kanıtlamış ve sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

P&G, Reckitt Benckiser, Colgate, Palmolive, Coca-Cola Company, Pladis gibi markaların sponsorluğunda gerçekleşecek Boğaziçi Marka Zirvesi’nde sponsor markalardan üst düzey yöneticilerin katılımlarıyla düzenlenecek oturumların yanı sıra; dijital çağın pazarlamaya etkisi, sanat ve pazarlamanın birlikteliği, tüketici davranışlarının analizi, dijital dünyada hikâye anlatıcılığı ve CMO perspektifinden geleceğin pazarlamacıları gibi konular ele alınacak.

Sektör hakkında bilgi sahip olmak, pazarlama ve marka iletişimi alanlarında kariyer yapmak isteyen öğrencilere deneyim fırsatı sunacak etkinliğin konuşmacıları arasında Reckitt Benckiser Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, FutureBright Kurucusu ve Yönetici Ortağı Akan Abdula, Ipsos Türkiye Nörobilim ve Dijital Araştırmalar Genel Müdürü Özlem Bulut, P&G Türkiye ve Kafkasya Pazarlama Direktörü İpek Ersavaş, Öykü Dialogue International Ajans Başkanı Necati Özkan, Turna.com CEO’su Kadir Kırmızı ve Visa Güneydoğu Avrupa Pazarlama Direktörü Birim Gönülşen yer alıyor.

Boğaziçi Marka Zirvesi, 23 Kasım günü MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve CMO Society üyelerinin katılımlarıyla düzenlenecek CMO’nun Perspektifinden Marka Aktivizmi paneline de ev sahipliği yapacak.

Etkinliğe dair detaylı bilgilere Bmz2019.com adresinden ulaşabilir, biletler ve kayıt için Biletino.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.