MediaCat

Boğaziçi’nde şirketlerle vaka incelemesi

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, 18 – 25 Aralık tarihleri arasında şirketlerle Boğaziçilileri ‘Case Days 2006’ ile bir araya getiriyor.

Boğaziçi’nde şirketlerle vaka incelemesi

Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan CaseDays’de medya, pazarlama, halkla ilişkiler ve bankacılık konularında dosya çalışmaları yapılacak. CaseDays; Pfizer, Aviva, Garanti Bankası, A&B İletişim, Sabah-İşte İnsan, Citibank, Intel, Reklamcılık Vakfı, Hürriyet Gazetesi gibi sektörlerin önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleşecek ve öğrencilerin iş hayatına atılmadan önce deneyim kazanacağı bir simülasyon niteliği taşıyacak. Sektörleri tanımak isteyen Boğaziçililere iş hayatında alınan kararların önemini vurgulamayı amaç edinen CaseDays, kriz yönetiminden projelendirmeye kadar birçok konuda öğrencilere teoride öğrendiklerini pratiğe dökme fırsatı sunuyor.
Türkiye’nin ilk öğrenci kulüplerinden olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün düzenlediği CaseDays 2006 ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.buik.net adresinden alabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.