Boehringer Ingelheim’dan yeni atama

Boehringer Ingelheim Reçeteli Ürünler Pazarlama Departmanı’na yeni bir Pazarlama Direktörü atandı...

04.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Sektörün deneyimli ve başarılı isimlerinden Evren Özlü,  Boehringer Ingelheim Reçeteli Ürünler Pazarlama Departmanı’na “Pazarlama Direktörü” olarak atandı.

Evren Özlü, Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra Arizona Üniversitesinde Ekonomi alanında Master eğitimini tamamladı. Özlü, 1994 yılında Roche İlaç Firmasında ürün müdürü olarak İlaç sektörüne giriş yaptı ve burada çalıştığı süre zarfında Grup Pazarlama Müdürü ve Satış Müdürü olarak görev aldı.

Boehringer Ingelheim’a Mayıs 2002 tarihinde katılan Özlü ve 3 yıl süreyle Ulusal Satış Müdürü görevini yürüttü, Haziran 2005 tarihinden bu yana da Abbott İlaç Firmasında Spesifik Farma Ürünleri Divizyonu Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı.

Nisan 2010 tarihi itibariyle Boehringer Ingelheim’a Pazarlama Direktörü olarak katılan Evren Özlü, şirket hedefleri doğrultusunda reçeteli ürünler pazarlama stratejilerinin geliştirilmesinden, yönetilmesinden ve Genel Merkez ile uyumlu hale getirilmesinden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.