“Biz Türkiye’nin yeteneklerine inanıyoruz”

toptalent.co'nun yeni reklamı yayında.

18.09.2019 - 11:30 | MediaCat

Şirketler ile yetenekleri bir araya getiren kariyer platformu toptalent.co, Türkiye’nin yeteneklerini hedefleyen yeni reklam filmini yayınladı. Yetenek olmanın okunan üniversite ve bölümden, yaşanan şehirden bağımsız olduğunu; tutkuyla çalışan herkesin birer yetenek olabileceğini anlatan reklam filmini Merih Ermakastar seslendiriyor.

Reklam filminin de bu içgörü üzerine kurulu olduğunu belirten toptalent.co Yönetici Ortağı Mehmet Aksu kampanyayı şu sözlerle yorumluyor: “Türkiye çok büyük bir potansiyeli barındırıyor. Ancak mevcut koşullar özellikle üniversite eğitimli gençlerde karamsarlığa neden oluyor. Üniversite mezunlarında işsizlik yüzde 25 düzeyinde ve gençlerin yüzde 60’ından fazlası maalesef umutsuz. Biz inanmanın, umut etmenin en değerli sermaye olduğunu düşünüyoruz. Bu motivasyonu ve inancı tekrar inşa etmek ve bu yolda motive olmak isteyen herkesi kucaklamak için bu filmi hazırladık. Biz toptalent.co olarak Türkiye’nin yeteneklerine inanıyoruz.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Toptalent.co
  • Reklamveren Yetkilileri: Ahmet Yüce, Mehmet Aksu
  • Marka Ekibi: Betül Özcan, Mümin Yıldız, Bihter Önkaya, Sena Aykan, Aylin Ceylan
  • Seslendiren: Merih Ermakastar

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.