Bir psikojenik füg vakası: David Lynch olmak

Bu kez sıra John Malkovich'te.

04.10.2016 - 14:35 | Arzu Nilay Kocasu

Bir psikojenik füg vakası: David Lynch olmak

Geçtiğimiz ay Twitter’dan yaptığı bir duyuruyla takipçilerine “her şeyin tıpkı filmlerdeki gibi olacağı” bir etkinliğin gelişini duyuran David Lynch’in projesi Playing Lynch, vadettiği “başkası gibi davranma” temasıyla nihayet karşımızda.

Projenin sinefillere sunduğu en büyük güzellik ise, John Malkovich’in bizzat David Lynch de dahil olmak üzere yönetmenin Twin Peaks, Blue Velvet, Eraserhead, Lost Highway ve Elephant Man filmlerinin unutulmaz karakterlerini yeniden canlandırdığı yaklaşık 70 saniyelik bir video.

Squarespace işbirliğiyle PlayingLynch.com adresinden erişilebilen proje; aralarında Sky Ferreira, Duran Duran, Lykke Li gibi pek çok sanatçının yanı sıra yönetmene saygı duruşu niteliğindeki filmlerden oluşan “The music of David Lynch”in tanıtımı amacıyla gerçekleştirilmiş bir kampanya aslında ve yönetmenin transandantal meditasyon alanına odaklanan vakfı David Lynch Foundation’a kaynak sağlama amacı taşıyor.

Austin menşeli ajans Preacher’ın imzasını taşıyan projeye evsahipliği yapan Squarespace’in CCO’su David Lee’nin “çevrimiçi bir sanat sergisi” olarak tanımladığı proje kapsamında farklı meblağlar karşılığında farklı içerikler satın alarak David Lynch’in vakfına katkı yapmak mümkün.

Kaynak: Advertising Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.