Bir ödül de Altavia’dan

Yılın en iyi ajanslarının belirlendiği ödül töreninde Altavia, iletişim’de uzmanlaşmış kategoride yılın en iyi ajansı ödülünü aldı.

25.12.2006 - 09:46 | MediaCat

Yılın en iyi ajanslarının belirlendiği ödül töreninde Altavia, iletişim’de uzmanlaşmış kategoride yılın en iyi ajansı ödülünü aldı.

Briac Grup’un organize ettiği yarışmanın araştırma ve ölçümlemeleri merkezi Fransa’da olan, ajans ve medya konusunda lider araştırma şirketi Doc Marketing tarafından yapılıyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Necipoğlu, ajansların hedeflere göre, yeni iş geliştirme alanları, müşteri bağlılığı / sadakati, ödüllendirilen yaratıcılık, ticari yenilikler ve gelişimler gibi kriterlere ilişkin alanlarda değerlendirildiğini belirtti. Yarışmanın bütün verileri bağımsız bir komisyon tarafından ele alınmakta, ticari ve yaratıcılık açısından sektörün başarısı ölçülebilen ajanslar ayırt edilmekte.

Elan ile birlikte 2000 yılında Türkiye pazarına giren Altavia, dünyanın 12 ülkesinde faaliyet gösteriyor. Perakende sektöründe müşterilerine pazarlama performansı, üretim maliyetleri ve süreçlerinde katma değerli çözümler sunuyor. Perakende sektöründe lokal ve çokuluslu markaların iş ortağı olarak hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.