MediaCat

Binlerce penayla David Bowie portresi

Sky Arts’ın son 50 yılın en etkili İngiliz sanatçısı seçtiği David Bowie’nin pena portresi, Bowie’nin etkisini sembolize ediyor.

Binlerce penayla David Bowie portresi

Sky Arts, PR ajansı Taylor Herring ile birlikte, geçtiğimiz günlerde son 50 yılın en etkili İngiliz sanatçısı seçtiği David Bowie’nin gitar penalarıyla oluşturulan portresini hazırladı.

Sanatçı Joe Black’in 8 bin 610 pena kullandığı portrede her bir pena müzikten sinemaya, edebiyattan modaya Bowie’nin etkilediği alanların sembollerini ağırlıyor.

Fikrin, her biri David Bowie’nin kreatif yaşamının ve etkisinin görüldüğü müzik, film, moda, edebiyat ve sanatı temsil eden binlerce özel tasarım pena kullanmak olduğunu söyleyen Joe Black’e göre David Bowie popüler kültürde Bowie devrini başlatmış bir aykırı ve dünya çapında bir ikon.

Sky Arts Direktörü Philip Edgar-Jones ise en etkili sanatçı seçtikleri Bowie’yi, etkisinin genişliğine uygun bir şekilde onurlandırmak istediklerini belirtiyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.