MediaCat

Bingo relansman kampanyası başlatıyor

Bingo, ‘Bingo ile Hayatı Kolayla’ sloganıyla bir relansman kampanyası başlatıyor.

Bingo relansman kampanyası başlatıyor

Bingo, ‘Bingo ile Hayatı Kolayla’ sloganıyla bir relansman kampanyası başlatıyor. Ev hanımlarına seslenen Bingo, ‘Temizlik bitmez. Madem ömrümüz temizlikle geçiyor, işinizi kolaylaştıracak bir yardımcı seçin, Bingo ile hayatınızı kolaylaştırın.’ diyor.

Ogilvy & Mather tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Serdar Işık’ın yaptığı reklam filminde, çamaşırdan halı temizliğine, bulaşıktan yer silmeye kadar her iş için Bingo’nun kullanılabileceği vurgulanırken, ev işlerinin zorluğu ve yoruculuğu da ‘Bingo ile Hayatı Kolayla’ sloganı kullanılarak hafifletiliyor.

Relansmanla ilgili konuşan Ev Bakım Ürünleri Kategori Müdürü Gülhan Eğilmez, ‘Bundan önceki yıllarda ürünlerimizin birbirlerinden bağımsız iletişimini yürütme yolunu seçmiştik. Artık ‘Bingo Mega Marka’ stratejisi ile tüketicimizle buluşacağız’ dedi.

Bu reklamla, Bingo markasının çekiciliğinin ve bilinirliğinin artırılarak vazgeçilmez markaların başında yer alması bekleniyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.