Bilyoner.com, grup satın alma sektörüne giriyor

Elektronik şans oyunları sitesi Bilyoner.com, Grupca.com sitesine yatırım yaparak grup satın alma sektörüne adımını attı.

21.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Elektronik şans oyunları sitesi Bilyoner.com, Grupca.com sitesine yatırım yaparak grup satın alma sektörüne adımını attı.

Şans oyunları sitesi Bilyoner.com, son zamanlarda elektronik ticaretin en hızlı büyüyen kolu grup satın alma alanına Grupca.com yatırımı ile adım attı. Bilyoner’in yatırımı ile şekillenen yeni oluşumun ismi de değişerek Bombastik.com oldu. 

Bilyoner.com’un bu projeye sadece bir finansal yatırım olarak bakmadığını söyleyen Bilyoner.com Genel Müdürü Mehmet Sait Kayahan Grupca.com’u geleceği parlak, uzun vadeli ve sürdürülebilir bir proje olduğu için tercih ettiklerini belirterek şu açıklamayı yaptı: “Bilyoner olarak elektronik şans oyunları sektöründe 7 yıldır başarıyla hizmet veriyoruz. Türkiye’nin Lider Şans Oyunları platformuyuz ve üye sayımız 1,5 milyona yaklaşmış durumda. Geçirdiğimiz bu 7 senelik süreçte hizmet kalitesi ve güven anlamında internet kullanıcılarının zihninde önemli bir yer edindik. Bir süredir edindiğimiz tecrübe ve birikimini aktarabileceğimiz, kendi işimizle de benzerlikleri olduğuna inandığımız yeni fırsatları değerlendiriyorduk. Grup satın alma, geniş kitlelere ilk defa internet üzerinden servis hizmetlerinin de ulaştırılmasını sağladı. Üstelik, doğru kullanıldığında küçük işletmeler için de çok etkili bir reklam mecrası. Bu işin Türkiye’de önemli bir geleceği olduğunu düşünüyoruz. Zaman içinde evrilerek kendine yeni yollar bulacağına inandığımız bir alan ve biz kesinlikle o yolu Türkiye’de çizen kurum olmak istiyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.