Billboard’larda yayınlanacak aşk mesajları seçildi

Vestel’in sevgililere aşklarını billboard’a taşıma fırsatı sunan Sevgililer Günü’ne özel sitesi www.ilanetaskini.com, yılın en güzel aşk mesajlarını belirledi...

12.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Vestel’in sevgililere aşklarını billboard’a taşıma fırsatı sunan Sevgililer Günü’ne özel sitesi www.ilanetaskini.com, yılın en güzel aşk mesajlarını belirledi. 

Sitede sevdiği kişiye aşkını en iyi anlatan mesajı ve tasarımı oluşturan ziyaretçiler, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde seçtikleri ilin en işlek bölgelerindeki billboard’lardan aşklarını tüm Türkiye’ye duyurma fırsatını yakaladı. Yılın en güzel aşk mesajlarının belirlendiği sitede aşkı için şiir yazanlardan aşkını itiraf edenlere, sevdiği kişiye evlilik teklif edenlerden küs olduğu sevgilisiyle barışmak isteyenlere binlerce kişi buluştu.

Sevgililer Günü’nde sevdiği kişiye hoş bir sürpriz yapmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği ve günde  ortalama 50 binin üstünde ziyaretçi alan site, Türkiye’nin en güzel aşk mesajlarını topladı. Site ziyaretçilerinin oylarıyla her ilin en güzel bilboard tasarımlarının belirlendiği yarışmada binlerce tasarım yarıştı. 41 ilde toplam 121 tasarımın site ziyaretçileri tarafından oylanarak seçildiği yarışmada, Türkiye’nin Sevgililer Günü mesajları digital platformdan sokaklara taşınacak.

Billboardlar 14 Şubat tarihinde Türkiye’nin 121 farklı noktasında sevenlerin mesajlarıyla dolup taşacak. Site ziyaretçilerinin tüm billboard tasarımları www.ilanetaskini.com adresinden görülebiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.