Bilişim Zirvesi Ekim ayında başlıyor

Interpromedya tarafından düzenlenen ve açılışını Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın yapacağı...

17.09.2008 - 12:42 | MediaCat

Interpromedya tarafından düzenlenen ve açılışını Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın yapacağı “Bilişim Zirvesi ’08” 7 – 11 Ekim 2008 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Zirvede “İşini yeniden keşfet” sloganının işleneceğini dile getiren Interpromedya Genel Müdürü Güldane Taşdemir, “Önümüzdeki dönem işini yeniden keşfedenlerin ve yeniden yorumlayabilenlerin iki hatta üç adım önde olacağı bir dönem olacak. Bu nedenle bu temayı bu sene dokuzuncusunu düzenlediğimiz Bilişim Zirvesi ’08’in ana teması olarak belirledik. Çeşitli iş dallarında başarılı olmuş katılımcılarımızla bu konuyu tartışacağız” dedi.

Beylikdüzü TÜYAP’da gerçekleştirilecek ve 5 gün devam edecek olan zirveye yerli ve yabancı 5 bin iş profesyonelinin katılması beklenildiğini söyleyen Güldane Taşdemir, “Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi’nde CEbit Bilişim Fuarı ile aynı anda gerçekleştirilecek olan Bilişim Zirvesi iş dünyasının, bilişim sektörünün profesyonellerini bir araya getiren bir zirve. Farklı tema konularımız da olacak. İşini yeniden keşfet bizim ana temamız. Bu temanın altında yatan gerçek, bugün hangi işletme olursa olsun kamudan özel sektöre kadar tüm işletmelerin artık işlerini yeniden tanımlamaları gerekiyor. Bunu bütün işletmelerin yapması gerekiyor. Bunu gerçekleştirmenin yolu da doğru yatırımı yapmakla mümkün olabiliyor. İşimizi yeniden keşfetmemizin en önemli aracı bilişim teknolojilerine yatırım yapmak. Biz bu zirvede bütün işletmeleri yakından ilgilendiren her sektöre yönelik çözümlerin ve uygulamaların aktarıldığı bir bilişim zirvesi gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.