Bilişim Zirvesi ‘11 Avrasya’da bilişim işbirliği sağlamayı amaçlıyor

“Sınırlar Kalkıyor” temasıyla 3-5 Ekim 2011 tarihleri arasında Avrasya iş dünyasını İstanbul’da ağırlayacak olan zirve, bölgenin önemli bilişim işbirliği fırsatlarına ev sahipliği yapacak.

06.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Interpromedya tarafından 2000 yılından bu yana düzenlenen Bilişim Zirvesi, bu yıl “ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi ‘11” adı altında ve 3-5 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Coğrafi sınırların iş hayatı için engel teşkil etmediği günümüz dünyasından hareketle “Sınırlar Kalkıyor” ana temasını işleyecek olan zirve, bilişim alanında Avrasya Bölgesi’nde büyük çaplı işbirliği fırsatlarının ve ortaklıkların yaratılması konusunda en etkili zirve olma amacı taşıyor. Bu yıl 4.000 ziyaretçiyi ağırlaması planlanan ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi ‘11, Avrasya’nın bilişim dünyasında söz sahibi kamu ve özel sektör temsilcilerini, siyasetçileri ve akademisyenleri bir araya getirecek.

İlk kez düzenlendiği 2000 yılından bu yana yalnız Türkiye’den değil çevre ülkelerden de bilişim ve iş dünyasından binlerce profesyoneli bir araya getiren zirve bu yıl “ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi” adını alarak Avrasya Bölgesi’ne yöneliyor.

Avrasya bölgesi içerisinde sınırlar ötesi işbirliği fırsatlarına imkan verecek özel eşleştirme ve buluşturma ortamları yeni iş fırsatları yaratılması amacına hizmet edecek. Zirve farklı çözüm gösterileri alanları ve sosyal etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Zirvede oturum ve konferanslar şu başlıklarla gerçekleştirilecek: ,

  • Sınırlar Kalkıyor
  • Bölgesel İş Fırsatları
  • Sınırsız İletişim
  • Geleceğin Ticaretinin “e-“ Hali
  • Bölgesel Finans Çözümleri
  • Mobilişim
  • Sınırları Kaldıran Sosyal Medya

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.