BİLGİ’li öğrencilere iki ödül

Avrupa Birliği Bakanlığı himayesinde bu yıl ikinci kez 'AB’yi anlatın, anlattıklarınız gidip görün' başlığıyla düzenlenen 'AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması' sonuçlandı.

20.07.2012 - 00:00 | MediaCat

Avrupa Birliği Bakanlığı himayesinde bu yıl ikinci kez ‘AB’yi anlatın, anlattıklarınız gidip görün’ başlığıyla düzenlenen ‘AB Yolunda Genç İletişimciler Yarışması’ sonuçlandı.

Geçen yıl sadece İstanbul’daki üniversitelere açılan ancak bu Türkiye genelindeki tüm üniversitelerin katılabildiği yarışmaya 23 ildeki 45 üniversiteden 4 kategoride toplam 250 proje sunuldu.
Öğrenci çalışmaları önce akademisyenlerden oluşan ön jüri tarafından ilk elemeye alındı, ardından Reklam ve İletişim sektörünün duayenlerinin temsil edildiği bir kurul ve Bakanlık tarafından değerlendirildi.

AB Bakanlığının Ortaköy’deki ofisinde yapılan ödül töreninde ‘İnternet ve sosyal medya uygulamaları’ kategorisinde İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Sena Hayta ve Duygu Atçeken’in ‘Turkey İnside’ projesi üçüncü oldu.
‘Basın ve açık hava reklamı’ kategorisinde ise ikinciliğe İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Merve Ertan ve Merve Aykaç’ın ‘Disparity’ adlı projesi değer görüldü.
Yarışmadan iki ödülle dönen İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencileri bu başarıları ile Kopenhag ve Brüksel gezilerini kazanmış oldular.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.