Big Bang İstanbul’a iki yeni

Reklamcılar Derneği üyesi olan Big Bang İstanbul 2011 yılının ilk 15 gününde Sezgin Group (So CHIC, Fix Silver) ve TP “Türkiye Petrolleri Dağıtım A.Ş” ile anlaştı.

14.01.2011 - 00:00 | MediaCat

Reklamcılar Derneği üyesi olan Big Bang İstanbul 2011 yılının ilk 15 gününde Sezgin Group (So CHIC, Fix Silver)  ve TP “Türkiye Petrolleri Dağıtım A.Ş” ile anlaştı.

2010 yılı itibari ile var olan çalışmalarına yenilerini ekleyerek sektördeki yerini sağlamlaştıran Big Bang İstanbul’da 2011 heyecanlı başladı.

“Bir Kıvılcım Fikirleri, Bir Patlama Tüm Hikâyeyi Değiştirir!” Sloganı ile 2010 yılında çalışmaya başladığı Ankara Sigorta, Rönesans AVM şirketlerinden Kozzy Alışveriş Merkezi, Çözüm Dergisi Dershaneleri, Dekon İnşaat, Hayat Merit Life, Yıldız Holding şirketlerinden  Ülker Hero Baby, Gözde Finansal Hizmetler A.Ş. gibi Türkiye’nin önde gelen markalarına, 2011’in ilk günlerinde perakende sektöründe faaliyet gösteren Sezgin Group (So CHIC, Fix Silver) ile Türkiye’nin tek milli akaryakıt markası TP “ Türkiye Petrolleri Dağıtım A.Ş.” markalarını da ekleyen Big Bang İstanbul büyüme hedefindeki kararlılığı bir kez daha göstermiş oldu.
 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.