Bi’ayda hayalleri gerçekleştiren site yayında

Biayda.com hayallerin hayat bulması için tasarlanmış bir platform.

07.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Biayda.com hayallerin hayat bulması için tasarlanmış bir platform. Biayda.com, üretken ve yaratıcı insanların buluştuğu ve projelerini hayata geçirmek için önlerindeki para ve tanıtım eksikliği gibi engelleri ortadan kaldırarak, birbirlerine destek olduğu bir kitlesel finansman (crowd funding) sitesi.


‘Biayda.com’un ilk projesi 140journos’

140journos, özgür haberciliği savunan bağımsız bir karşı medya hareketi. 140journos, bu modelden hareketle yeni neslin haber alma ihtiyacına uygun bir mobil uygulama ve uygulamaya ek olarak bir web sitesi geliştiriyor.

Twitter’ın sunduğu 140 karakterlik metin girişinin yanı sıra bu yeni uygulamanın 140 saniyelik ses ve video kaydı gibi özellikleri, bireyler tarafından oluşturulan ve haber değeri taşıyan içeriğin yayılımını kolaylaştırıyor. Bu uygulamanın hayata geçebilmesi için ihtiyaçları olan 20 bin TL, uygulamanın yazılımının hazırlanması, illüstratif arayüzünün tasarlanması ve uygulamayla gelen verilerin barındırma hizmet bedelinin karşılanması için kullanılacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.