BG İletişim’in müşteri portföyü genişliyor

İletişim danışmanlığı alanında 1997 yılından beri faaliyet gösteren ve önemli birçok şirket ve markaya...

06.10.2008 - 11:15 | MediaCat

İletişim danışmanlığı alanında 1997 yılından beri faaliyet gösteren ve önemli birçok şirket ve markaya iletişim danışmanlığı hizmeti veren BG İletişim, dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinden Ipsos KMG’ye hizmet vermeye başladı.

Ipsos KMG, dünyanın lider araştırma şirketlerinden Ipsos Grubun bir parçası olarak reklam, müşteri ve çalışan memnuniyeti, pazarlama, medya, kamuoyu araştırmaları ve geleceği tahmin, modelleme ve danışmanlık uzmanlıkları sunan global bir pazar araştırma şirketidir. Ipsos KMG, deneyimli araştırmacıları ile müşterilerinin işlerini geliştirmeleri için, ilk yaratıcı aşamadan, marka / hizmet / ürün gelişme evrelerine kadar olan tüm süreçte ileri araştırma araçlarıyla, dünya standardında çözüm üretir. Ipsos KMG, hızlı tüketim, perakende, dayanıklı tüketim, sağlık, teknoloji, finans, otomotiv, medya, turizm ve daha pek çok alanda müşterileri ile ortaklık yapar.

BG İletişim, aralarında Pfizer Türkiye, Johnson&Johnson Medikal Türkiye, Imperial Tobacco, Dumankaya İnşaat, Yönetmen Ferzan Özpetek ve Bosphocom Uydu İletişim Hizmetleri gibi kurum ve markaların da olduğu müşterilere stratejik iletişim danışmanlığı, kriz iletişimi, sosyal sorumluluk projeleri ve medya ilişkileri gibi alanlarda hizmet sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.