Bersay İletişim Grubu’na 3 yeni katılım

Bersay İletişim Grubu 3 yeni ismi kadrosuna kattı. Gruba, COO ve Yönetici Ortak olarak...

17.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Bersay İletişim Grubu 3 yeni ismi kadrosuna kattı. Gruba, COO ve Yönetici Ortak olarak Özlem Öcalan, Yönetici Ortak olarak Özlem Gürses ve İletişim Danışmanı Ali Pamir katıldı.

Chief Operations Officer Özlem Öcalan :

Boğaziçi Üniversitesi MütercimTercümanlık Bölümünü bitiren Özlem Öcalan,   İngiltere’de West Hertfordshire College’da Uluslararası Halkla İlişkiler alanında Yüksek Lisans derecesi tamamladı.  Öcalan, University of Georgia’da MBA derecesini ise Uluslararası Pazarlama ve Medya Kuruluşları Yönetimi alanında gerçekleştirdi. 

The Coca-Cola Company’de Pazarlama Departmanı’ndaki farklı görevlerinin ardından yedi yıllık deneyiminin sonunda Grup Ürün Müdürü pozisyonuna getirildi.

E & E Yönetim ve Danışmanlığı’nda üç yıl Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüttü ve çeşitli kariyer danışmanlığı projelerine destek verdi. 

Özlem Öcalan son olarak 7 yıl görev yaptığı McDonald’s Türkiye Pazarlama Departman Müdürü görevinden ayrıldı ve 15 Şubat itibariyle Bersay İletişim Grubu’na Chief Operations Officer olarak katıldı.

Öcalan 1 çocuk annesidir.

Yönetici-Ortak Özlem Gürses :

1991’de Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü bitiren Özlem Gürses, 1995 yılında Ali Kırca başkanlığındaki Atv Haber Merkezi’nde önce haber muhabiri, ardından haber editörü ve canlı yayın editörü olarak çalıştı. NTV için 26 bölümlük bir mimarlık belgesi "Mimarlık ve Yaşam"ı hazırladı ve sundu. Star Haber Merkezi’ne transfer olan Gürses, Gece Hattı ve Kırmızı Koltuk programlarının editörülüğü ve sunuculuğunu üstlendi. 

Gürses, medya kariyerine Ufuk Güldemir yönetimindeki Haberturk TV’de devam etti. 20. Saat, 13. Ajansı, çeşitli özel yayınlar ve belgeseller, son olarak da İletişim Danışmanı Ali Saydam’la birlikte hazırlayıp sunduğu "Bildiğin Gibi Değil" isimli sohbet programı o dönemde imza attığı projeler arasındadır.  Haberturk TV yeniden yapılandırılırken Özlem Gürses "Burası Haftasonu" isimli sabah kuşağı programını hazırlayıp sunmaya başladı. Ciner Yayın Grubu’nun ikinci markası Kanal 1 TV’den gelen bir teklifle bu kanala geçen Özlem Gürses Kanal 1 Ana Haber’i haber müdürü sıfatıyla hem hazırladı hem de anchorwomanlığını yaptı. 

Medya kariyerine 2009 yılı yazına kadar Kanal 1 TV’de devam eden Özlem Gürses bu süre içinde "Özlem Gürses’le Bir Bakış" ve "3YÜZ" isimli tv programlarını hazırladı ve sundu. 
Özlem Gürses 2010 yılı başında Bersay İletişim Grubu’na Yönetici Ortak olarak katıldı.
Özlem Gürses evli ve bir çocuk annesidir.

Danışman Ali Pamir :

1970 Ankara doğumlu Ali Pamir, ilk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladı. 1993 yılında Bilkent Ünivetsitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirdi. Ardından New York Institude Of Technology (NYIT) de Communication Arts dalında yüksek lisans yaptı.

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde doktora yaparken 1997 senesinde özel sektöre geçti. Reysaş Holding’e bağlı Mydonose Grup’ta Reklam ve Pazarlama Koordinatörü olarak 13 yıl çalıştıktan sonra sağlık sektöründe bir süre kendi işini yaptı. Ardından CNR Holding’de Reklam ve Pazarlama Koordinatörü olarak görev yaptı.

CNR Holding’teki göreviyle birlikte eş zamanlı olarak Yeditepe Üniversitesi’nde Reklam ve Pazarlama dersleri verdi. Ali Pamir 2010 yılı itibariyle İletişim ve Marka Danışmanı olarak Bersay İletişim Grubu’na katıldı.

Ali Pamir evli ve iki çocuk babasıdır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.