Ben&Jerry’s artık marketlerde

Amerika, İngiltere, Belçika, Kanada, Fransa, İspanya gibi ülkelerde de satılan, kocaman...

07.07.2008 - 16:06 | MediaCat

Kocaman lezzetli dondurmanız Ben&Jerry’s artık marketlerde… Yani Ben&Jerry’s keyfiniz bundan sonra evde de devam edecek.

Amerika, İngiltere, Belçika, Kanada, Fransa, İspanya gibi ülkelerde de satılan, kocaman parçalarıyla tadı ve ünü dünyaya yayılan Ben&Jerry’s’in Türkiye’deki yatırımları devam ediyor. Kasım 2007’de Türkiye’ye gelen marka, Cinebonus Kanyon ve Cinebonus Meydan’da açtığı dondurma mağazalarının ardından, City’s Nişantaşı ve yakın zamanda da Bağdat Caddesi’nde hayranlarıyla buluştu.

Türkiye’de şimdilik 16 çeşit dondurması bulunan Ben&Jerry’s’in kurucularından Jerry Greenfield Türkiye’deki yatırımlarıyla ilgili şunları söyledi: Türkiye dondurmamızı çok sevdi, burada olmaktan çok muyluyuz. Türkiye’de karşılaştığımız yoğun talep üzerine planlarımızı erkene aldık ve şimdi de marketlere giriyoruz. Yakında daha fazla çeşitle Türkiye’de bulunmayı hedefliyoruz.

Ben&Jerry’s Külah Elçisi (Marka Müdürü) Ceren Türkben Kaya ise Ben&Jerry’s dondurma keyfinin artık evlerde de devam edeceğini belirtti ve şunları söyledi: Tadı dünyaya yayılan dondurmalarımız Türkiye’de de çok beğenildi. Özellikle vanilyalı, çikolatalı ve meyve parçalı çeşitlerimiz daha çok tercih ediliyor. Avrupa ise en çok Cookie Dough isimli kurabiyeli dondurmamızı sevdi. Cookie Dough Türkiye’nin de favori dondurmalarından biri. Bu yıl 30. yaşını kutlayan Ben&Jerry’s, kurulduğu ilk günden bu yana kurumların yaşadıkları topluma karşı sorumlulukları olduğuna inandı. Adil Ticaret Sertikası’na sahip ilk dondurma olan Ben&Jerry’s, Türkiye’de büyümeye, büyürken topluma ve doğaya yararlı projelere imza atmaya devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.